Akrobat Kollar

AKROBAT KOLLAR
Özellikle günümüz ağır sanayisine özel olarak tasarlanan akrobat kollar kullanıldığı alanlarda net sonuçlar verir. Kaynak atölyeleri, plastik ve kimya endüstrisi gibi ağır sanayi için mükemmel çözüm sunar.
AKRBAT KOLLARIN AVANTAJLARI

  • Havayı temizleyerek ortama geri verilmesine yardımcı olur ve bu durum enerji tasarrufu sağlar.
  • Oluşan kirli havayı çevreye yayılmadan ve çalışanlar tarafından solunmadan kaynağından daha küçük debiler ile toplar.
  • Montajı ve kullanımı kolaydır.
  • Çalışma alanında size rahat kullanım sağlayacak esnekliğe sahiptir.

Artan Verimlilik 
Duman emişinin etkin ve kolayca ayarlanılabilir bir şekilde yapılması gereken tezgah üstü küçük çalışma yerlerinde ve kaynak kabinlerinde kullanımı uygundur.

Hesaplıdır
Daha az temizlik ve bakım maliyetleri meydana gelir.
Havayı temizleyerek ortama geri verilmesine yardımcı olur ve bu durum enerji tasarrufu sağlar.
Noktasal emiş yapıldığında işletme giderleri açısından merkezi havalandırma sistemi ile çözüme oranla oldukça hesaplıdır.

AKROBAT KOLLARIN KULLANIM ALANLARI

Küçük çalışma alanları ve dar yerlerde etkili emiş sağlayabiliyor olması ve esnekliği sayesinde ihtiyaç duyulan her yerde kullanma kolaylığı sağlıyor. Motor sanayi, taşlama tezgahları , dar kabinler, kaynak odaları, alçak tavanlı mekanlar da rahatça kullanılabilir.

Kullanım kolaylığı
İçerisinde veya dışında bulunan mekanizma sayesinde akrobat kolları hareket ettirmek çok kolaydır. İstenildiği şekilde çalışma pozisyonunuza uygun %100 sabitlenebilir. Taşıyıcı sistemi sayesinde denge problemi yoktur. Akrobat kollar sağlam dayanıklı bir yapıya sahip olup, en zor çalışma koşullarında dahi uzun ömürlüdür.